Strona główna Aktualności Wydarzenia Do grona członków Polskiego Forum HR dołączyła firma LOBO

Do grona członków Polskiego Forum HR dołączyła firma LOBO

Powrót

Miło nam poinformować, iż w lipcu firma LOBO HR została nowym członkiem Polskiego Forum HR. Swoją siedzibę mają w Gdyni, ale działają w oddziałach na terenie całego kraju. Dostarczają kompleksowych rozwiązań w zakresie usług HR, ale o szczegółach najlepiej jak opowiedzą sami:

 

„Jak to się często zdarza, na samym początku był człowiek. Człowiek, który miał być adwokatem, więc został adwokatem. Później pojawiła się myśl - pracować z ludźmi, robić coś dla ludzi, uczyć się, rozwijać, dążyć do perfekcji i ...pojawiło się Lobo. Lobo HR. Dziś mnóstwo w nim ludzi, którzy również chcą robić duże COŚ dla Ludzi. Każdego dnia, każdego dnia lepiej, wyjątkowo, z sukcesami, perfekcyjnie. Od poniedziałku do piątku, od rana do późnego popołudnia i tak od ponad 7 lat. I tak przez kolejne lata, z coraz większym zaangażowaniem, z coraz liczniejszą załogą i z przekonaniem- to jest to miejsce, to jest moje miejsce.


Lobo HR to nie kolejna agencja rekrutacyjna, to nie firma doradztwa personalnego, to prawdziwa pasja. Połączenie świeżości w spojrzeniu, dojrzałości w poglądzie, młodzieńczego entuzjazmu i prawdziwej charyzmy. To ludzie, którzy każdego dnia odnajdują się w wirze zadań i projektów. Projekty, których złożoność rozwija a dynamika motywuje do rozwoju. Wyzwania, na końcu których pojawia się oczekiwany sukces. Lobo HR to nowa technologia, kreatywność, krok przed innymi, ale i prawdziwa pokora.


To więcej niż tylko firma, to jest przyjaźń, dobra zabawa i słynne “good job” na zakończenie każdego dnia. Kandydaci, którzy w perspektywie czasu stają się Klientami. Klienci, którzy pod wpływem życia zostają Kandydatami. Konsultanci pełni tego czegoś, co jest gwarancją powodzenia i Managerowie, którzy rozumieją, widzą, wiedzą, słuchają i słyszą. Lobo HR  to oczywiście też Szef. Ten sam, co na początku, ten, który zawsze jest, zawsze chce i zawsze potrafi.


Niby kolejne to samo, a jednak coś innego. Niby tak samo jak wszędzie, a jednak inaczej. Dlaczego? Bo Lobo HR to prawdziwi Ludzie. Każdy inny, każdy jakiś, każdy wyjątkowy i  idealnie dopasowany do całości. To całość ważna dla wszystkich. To prawdziwe emocje, wysoko rozwinięte kompetencje, eksperckość, wiedza, doświadczenie. To olbrzymia motywacja i codzienny egzamin zdawany na najwyższym poziomie.”