Strona główna Aktualności Wydarzenia NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA HR DLA BIZNESU

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA HR DLA BIZNESU

Powrót

Praca tymczasowa a koszty rekrutacji, narzędzia wykorzystywane do rekrutacji najlepszych specjalistów, zatrudnienie pracowników ze Wschodu czy zatrudnianie osób z niepełnosprawnością to tylko niektóre tematy poruszane w czasie seminariów z cyklu „Nowoczesne rozwiązania HR dla biznesu".

Jak donosi najnowszy raport „Rynek agencji zatrudnienia w 2013 roku" usługi HR w Polsce zyskują na znaczeniu. Nadal daleko nam do poziomu jaki spotykamy w innych krajach europejskich, ale z roku na rok firmy coraz częściej sięgają po zewnętrzne rozwiązania. Rosną również oczekiwania partnerów. Firmy oczekują od agencji coraz bardziej zaawansowanej współpracy, dopasowanej do zmieniającego sie otoczenia funkcjonowania biznesu i indywidualnych potrzeb pracodawcy. Powody są proste: większa elastyczność, ograniczenie kosztów stałych oraz coraz wyższy poziom usług.

Jak twierdzi Anna Wicha, Prezes Polskiego Forum HR „Agencje prześcigają się w nowych, bardziej zindywidualizowanych produktach, które pozwolą na zdobycie nowych rynków. Klienci na tym korzystają, bo jeszcze nigdy gama usług HR na polskim rynku nie była aż tak szeroka i tak dobrze dopasowana do ich potrzeb". Nadal najbardziej znanymi rozwiązaniami są: praca tymczasowa oraz wsparcie w procesie rekrutacji - w tym obszarze znacznie zmieniła się rola agencji, która nie ogranicza się tylko do realizacji usługi, ale oferuje swoim klientom szerokie wsparcie doradcze.

"Nowoczesne rozwiązania HR dla biznesu" to cykl spotkań skierowanych do pracodawców, chcących zapoznać się z narzędziami HR dostępnymi na rynku. Wspólnie z regionalnymi organizacjami pracodawców przybliżymy rozwiązania, których celem jest podnoszenie efektywności polskich firm.


KALENDARZ SPOTKAŃ


Wrocław 17 kwietnia 2014

 

Toruń 13 maja 2014

 

Poznań 14 maja 2014

 

Katowice 22 maja 2014

 

Łódź 29 maja 2014

 

 

PARTNER SPOTKAŃ

 

 

PARTNERZY MEDIALNI