Strona główna Aktualności Wydarzenia Podążaj za trendami w HR – weź udział w jednej z 6 konferencji Perspektywy HR

Podążaj za trendami w HR – weź udział w jednej z 6 konferencji Perspektywy HR

Powrót

Już w listopadzie odbędzie się sześć otwartych konferencji biznesowych „Perspektywy HR”, organizowanych przez wydawnictwo Wolters Kluwer Polska. Udział odbywa się na podstawie rejestracji na stronie http://www.perspektywyhr.pl/


By ułatwiać pracownikom działów personalnych efektywne funkcjonowanie w przedsiębiorstwie, Wolters Kluwer Polska już po raz ósmy zaprasza na ogólnopolski cykl konferencji Perspektywy HR. Grono specjalistów, pragnących podzielić się swoją wiedzą, zagości w sześciu najważniejszych ośrodkach biznesowych:  Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Warszawie.


Działy HR - podobnie jak biznes - podlegają przekształceniom, dopasowując się do środowiska i wyzwań. Dla przedstawicieli działów HR oznacza to nieustanny rozwój, przyglądanie się trendom i poszukiwanie rozwiązań, które wspierać będą efektywność działań biznesu. Odpowiadając na to wyzwanie, cykl Perspektywy HR stanowi unikatowe połączenie wydarzenia biznesowego dla osób pragnących aktywnie planować swój rozwój zawodowy w obszarze HR z miejscem networkingu i spotkaniami z innymi ekspertami HR.


Każda z konferencji koncentruje się na najnowszych i rozwojowych trendach w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. W tegorocznej edycji poznamy trendy i wyzwania na 2018. Podyskutujemy też o przyczynach odejść pracowników. Jak zawsze, zaprosimy do prelekcji dotyczących budowania zaangażowanych zespołów pracowniczych, a także motywowania i rozwoju pracowników. Wspólnie z zaproszonymi ekspertami zastanowimy się, na jakie wyzwania dotyczące zasobów ludzkich odpowiada Zintegrowany Rejestr Kwalifikacji i Baza usług rozwojowych. Porozmawiamy też o efektywnym wykorzystywaniu coachingu w organizacji oraz o zastosowaniu facylitacji.


Adresatami konferencji są właściciele firm i kadra zarządzająca oraz menedżerowie HR średnich i dużych firm chcący rozwijać swoje organizacje. Wspólną cechą zaproszonych do udziału w konferencji uczestników jest wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi HR i budowanie wizerunku wiodącego pracodawcy. Każda z konferencji gromadzi ok. 100 przedstawicieli działów HR – od specjalistów po dyrektorów.



21 listopada br. zapraszamy do Wrocławia, 22 listopada do Katowic, a dzień później do Krakowa. Kolejne konferencje odbędą się w Gdańsku (29.11.2017) oraz Poznaniu (30.11.2017). Już tradycyjnie cykl Perspektywy HR zakończymy w Warszawie, podczas konferencji, która odbędzie się 11 grudnia br. Liczba miejsc ograniczona. Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału.



Więcej o konferencji na stronie http://www.perspektywyhr.pl/