Strona główna Polskie Forum HR Struktura forum

Struktura forum

Zarząd Polskiego Forum HR

 

Anna Wicha

Prezes Zarządu

 

Z Adecco Poland związana od 16 lat. W 2007r. objęła stanowisko dyrektora generalnego. W latach 2010-2011 oraz ponownie od 2014r. odpowiada także za całokształt działań strategicznych Adecco w Rumunii. Od 2010 r. nieprzerwanie pełni funkcję Prezesa Zarządu Polskiego Forum HR. Jest także członkiem zarządu World Empolyment Confederation (wcześniej CIETT), organizacji reprezentującej agencje zatrudnienia na świecie.

 

 

Karolina Adamiec-Vook
Wiceprezes ds. Rekrutacji

 

Prezes  Zarządu i Executive Consultant w  Bridge the Gap Sp. z o.o.  Z branżą doradztwa personalnego oraz konsultingiem HR związana od kilkunastu lat. Jako Country Manager REED w Polsce odpowiadała za rozwój biznesu na kluczowym dla REED rynku w regionie Europy. W Adecco Poland kierowała zespołem realizującym międzynarodowe projekty rekrutacyjne. Trener i certyfikowany asesor metodologii i narzędzi "Targeted Selection System" (wywiady kompetencyjne, testy, Assessment/ Development Centre).  Certyfikowany Asesor AC/DC Ernst & Young Academy of Business. Wykładowca na studiach podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

 

 

 

Wojciech Ratajczyk

Wiceprezes ds. Pracy Tymczasowej

 

CEO Trenkwalder Group Polska. Absolwent Politechniki Warszawskiej na Wydziale Inżynierii Sanitarnej i Gospodarki Wodnej. Do Grupy Trenkwalder dołączył w listopadzie 2013. Jest odpowiedzialny za całościowe zarządzanie firmą, jej strategią i długofalowym rozwojem w Polsce. Wcześniej od 2008 roku sprawował funkcję dyrektora generalnego międzynarodowej firmy dystrybuującej materiały budowlane, gdzie odpowiedzialny był za stworzenie modelu biznesowego spółki, jej fuzję, optymalizację łańcucha logistycznego, jak adaptacje światowej biznesowego spółki, jej fuzję, optymalizację łańcucha logistycznego, jak adaptacje światowej strategii Grupy w Polsce. Zasiada w Zarządzie Polskiego Forum HR od 2014 roku.

 

 

 

Stefan Schwarz

Wiceprezes ds. Delegowania

 

Współzałożyciel i Prezes Stowarzyszenia Inicjatywa Mobilności Pracy. Wiceprezes Zarządu Polskiego Forum HR. Współorganizator Europejskiego Kongresu Mobilności Pracy. Członek kapituły nagrody Labor Mobilis. Popularyzator idei odpowiedzialnego biznesu. Ekspert rynku pracy współpracujący z Grupą ATERIMA. Przedsiębiorca. Ekonomista, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

 

 

 

 

 

Barbara Drabich
Członek Zarządu

Pełnomocnik zarządu ds. prawa pracy w ManpowerGroup.  Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe zdobyte m.in. w polsko - amerykańskiej spółce Brands Inernational SA, w jednej z pierwszych w Polsce komercyjnych stacji telewizyjnych. Z Manpower związana od marca 2001 roku czyli od początku istnienia firmy  na polskim rynku. Członek zarządu ZAPT w latach 2008-2010. Z wykształcenia ekonomista – Wydział Nauk Ekonomicznych UW.

 

 

Liliana Strupp

Członek Zarządu

Liliana Strupp jest absolwentką prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Z wyróżnieniem ukończyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi. Pracuje w zawodzie od 20 lat, a od niemal 15 lat wykonuje zawód radcy prawnego. Jest również członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Od ponad 14 lat współpracuje z Randstad Polska Sp. z o.o., a od 1 stycznia 2017 r. objęła stanowisko Head of Legal & Public Affairs grupy spółek Randstad w Polsce. Dziedzinami prawa, w których się specjalizuje są: prawo cywilne (ze szczególnym uwzględnieniem kontraktów handlowych, także o zasięgu globalnym), prawo pracy, prawo własności intelektualnej oraz ochrona danych osobowych.

 

 

 

 

Piotr Dziedzic

Członek Zarządu

Piotr Dziedzic ukończył studia na Uniwersytecie Warszawskim. Z branżą rekrutacyjną związany jest od ponad 13 lat. Na początku swojej kariery odpowiedzialny był za rekrutacje w obszarze pracy tymczasowej, następnie doświadczenie zdobywał w Wielkiej Brytanii w firmie Executive Search. Od 2009 roku związany jest z PageGroup. Jest jednym z głównych autorów sukcesu marki Page Personnel. Od kwietnia 2016 roku odpowiada za część projektów prowadzonych w ramach Michael Page. W PageGroup od 2011 roku zajmuje stanowisko dyrektora i na co dzień zarządza pracą kilkudziesięciu specjalistów, odpowiedzialnych za procesy rekrutacyjne m.in. w takich obszarach jak finanse i bankowość, sprzedaż i marketing, centra usług wspólnych (SSC/BPO), łańcuch dostaw oraz obsługa klienta.