Marka Contrain istnieje na arenie międzynarodowej od 1998 r. Przez 20 lat działalności firma pomogła znaleźć zatrudnienie dla 17 000 osób. Obecnie Contrain współpracuje z ponad 100 przedsiębiorstwami z Polski, Holandii i Niemiec działającymi w branży produkcyjnej, logistycznej, przemysłowej, ogrodniczej i rolniczej. Powiększające się z roku na rok grono klientów pozwala firmie otwierać się na nowe rynki i branże.

Współtworzenie nowoczesnego rynku pracy w Europie, dzięki optymalnemu zarządzaniu zasobami ludzkimi, to misja Contrain. Firma działa w oparciu o najwyższe standardy i normy prawne regulujące pracę w krajach Unii Europejskiej. Kieruje się zasadą odpowiedzialnego biznesu, zyskując miano rzetelnej Agencji Pracy Tymczasowej w Polsce i za granicą.

Firma stawia na indywidualne podejście zarówno do kandydata jak i klienta. Osoby szukające pracy mogą liczyć na doradztwo personalne świadczone przez Dział Rekrutacji, zaś kontrahenci nawiązujący współpracę z Contrain zyskują gwarancję przeprowadzenia pod ich zamówienie indywidualnej rekrutacji, która zapewni najlepszych pracowników.

Usługi świadczone przez Contrain są od lat pozytywnie opiniowane przez międzynarodowe urzędy certyfikacyjne, które potwierdzają rzetelność i jakość firmy.

Serdecznie witamy!