Spółka Link2Europe z siedzibą w Opolu jest to polsko-belgijska firma specjalizująca się w doradztwie personalnym. W branży związanej z HR działa nieustannie od 2008 roku. Skupia się na pozyskiwaniu specjalistycznego personelu, który rekrutuje na terenie całej Polski.

Firma oferuje zatrudnienie głównie w Belgii dla bardzo wymagających klientów, czego efektem jest realizacja trudnych, a nawet nietypowych projektów rekrutacyjnych. Link2europe rekrutuje wykwalifikowanych pracowników dla firm transportowych oraz logistycznych, a także działających w branży metalurgii, budownictwa, przemysłu, czy też motoryzacyjnej. Duża wiedza, staranny dobór kandydatów i kompetentny personel pozwala na profesjonalne przeprowadzenie każdego procesu rekrutacji.

Belgia uważana jest za jedno z najlepszych miejsc do życia w UE i jest w pierwszej dwudziestce najbogatszych krajów świata. Polacy są tu postrzegani jako dobrzy pracownicy i wysokiej rangi specjaliści na których w tym kraju czeka wiele atrakcyjnych ofert pracy.

Wśród korzyści znajdują się: zatrudnienie na korzystnych warunkach w sprawdzonych firmach, bogaty pakiet socjalny, pomoc w organizacji mieszkania, dojazdów do pracy, a także zaadaptowaniu w nowym środowisku oraz załatwienie niezbędnych formalności związanych z pracą za granicą lub osiedleniem się na stałe.

Celem firmy jest ciągły rozwój i zajęcie najwyższej pozycji wśród firm zajmujących się rynkiem belgijskim i rekrutacją międzynarodową. Organizacji tej towarzyszy wiara, że dzięki doskonałej obsłudze, rzetelnym informacjom i zaangażowaniu we wzajemną współpracę zarówno z klientami jak i z osobami poszukującymi pracy, usługi Link2europe będą cieszyć się niesłabnącą popularnością i zaufaniem.

Więcej: http://link2europe.pl/